Skip to content

Gratis lidmaatschap Bizz’Cu voor 70e deelnemer

23 november 2012 | 14:49

Het jaar 2012 loopt bijna ten einde. Bizz’Cu is in januari gestart en in april 2012 echt doorgestart. Op de lijst van deelnemers staan meer dan zestig zelfstandig ondernemers.
Om het jaar in stijl af te sluiten krijgt de 70e deelnemer een gratis lidmaatschap. Dat is toch een voordeel van € 100,00. Daarentegen levert het veel nieuwe contacten op en leuke informatieve netwerkavonden.

Ben jij als zelfstandig ondernemer nog niet aangesloten bij stichting Bizz’Cu, meld je dan nu aan via info@bizzcu.nl en maak kans op dat gratis lidmaatschap. Iedere ondernemer is welkom bij dit netwerk.

Meer weten over dit netwerk voor zelfstandig ondernemers kijk dan op de site van Bizz’Cu

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_22_3-Lekker_tieefke
Elke zaterdag een nieuw knipuigske
22 maart 2025 | 12:00
Foto's | Jan Leenders
Jaarvergadering
22 maart 2025 | 11:00
Foto’s | Johan Horst
Optochtvolgorde OLS 2025 Heythuysen
22 maart 2025 | 10:00
Foto: Depositphotos ArturVerkhovetskiy
Op woensdag 26 maart
22 maart 2025 | 9:00

Advertentie