Skip to content

Centrum Management Nederweert presenteert eerste nieuwsbrief

22 februari 2013 | 16:47

DitisNederweert nieuwsbriefOp 14 februari 2013 kwam Centrum Management  in het nieuws vanwege de lancering van hun nieuwe website DitisNederweert.nl. Vanaf vandaag heeft de stichting weer een nieuwe stap gezet, namelijk de eerste uitgave van de nieuwsbrief: “Dit is Nederweert”.

In de nieuwsbrief een voorwoord van de centrummanager en een overzicht van komende activiteiten binnen de gemeente Nederweert. De bedoeling is om deze nieuwsbrief periodiek te versturen aan de ondernemers die zich hebben aangemeld op de website.  Deze nieuwsbrief zal binnenkort voor belangstellenden ook te lezen zijn op de website DitisNederweert.nl.

Gerrit Timmerman: “Trots op de eerste nieuwsbrief”

Volgens centrummanager Gerrit Timmerman is een nieuwsbrief een perfecte tool om snel een grote groep ondernemers te informeren over zaken die spelen in Nederweert. Hij is dan ook super trots op de eerste uitgave van de nieuwsbrief.

(Klik op foto om te vergroten)

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Traumahelikopter-1
Aanrijding tussen een tractor en fietser
10 maart 2025 | 18:10
2025_03_10-Geslaagde-wandeling-onder-een-stralende-zon-2
Prachtige tocht door de natuur
10 maart 2025 | 16:00

Advertentie