Skip to content

Werkzaamheden Brug 15

23 juni 2014 | 16:58

Het grove werk voor de verbreding van Brug 15 zit erop. nu komt de afwerking.Het is inmiddels al weer 10 maanden geleden dat Burg 15 officieel geopend is. Dit betekent dat de laatste opleverpunten nog afgewerkt moeten worden. Met aannemer Strukton is een onderhoudstermijn afgesproken van één jaar. Alle zaken die in die periode nog geconstateerd worden, worden door het bedrijf verholpen.

Werkzaamheden Brug 15

De komende twee weken worden deze werkzaamheden uitgevoerd, waarbij verkeershinder is te verwachten. De belangrijkste werkzaamheden zijn de schilderwerken aan de onderzijde van de brug en het aanbrengen van een stroevere asfaltdeklaag die minder glad is in de winterperiode. In de week van 30 juni zullen vooral werkzaamheden onder de brug worden uitgevoerd waar het verkeer zeer beperkt hinder van zal ondervinden. In de week van 7 juli wordt de brug enkele dagen afgesloten voor autoverkeer. De exacte periode van deze afsluiting en omleidingsroutes zullen tijdig ter plaatse worden aangegeven.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | aapsky - depositphotos.com
Extra aandacht voor verkeersveiligheid
5 april 2025 | 21:15
2025_04_05-Bloemstyling-t-Roosje-2
Korting op alle zijdebloemen en boeketten
5 april 2025 | 21:00
Rouwadvertentie-Annie-van-Riet-Claessens-1
Arléne Uitvaart
5 april 2025 | 16:00
2025_04_05-Bermbrand-Ringbaan-Oost-Weert-2
Snel onder controle
5 april 2025 | 15:32

Advertentie