Skip to content

Vier jaar cel geëist voor seks met minderjarige meisjes

21 januari 2015 | 22:57

toetsenbord-sexHet Openbaar Ministerie heeft voor misbruik van een 14-jarig meisje uit Nederweert en een 17-jarig meisje uit Hengelo een celstraf geëist van vier jaar, waarvan één jaar voorwaardelijk. Deze eis kreeg de een man van 52 uit Kelpen-Oler vandaag te horen bij de Rechtbank in Roermond.

Seks met minderjarige meisjes

De man zou vijf jaar lang minderjarige meisje via website en chatboxen benaderd hebben. Hij deed zich daarbij voor als leeftijdgenoot. Met cadeaus en mooie praatjes verleiden hij de meisjes tot een afspraak. Met een 14-jarig meisje uit Nederweert en een 17-jarig meisje uit Hengelo is dit gelukt en heeft hij sex gehad.

Ook zou de man gedreigd hebben met het online zetten van naakt foto’s die de meisjes hem toegestuurd hadden. In die gevallen kwamen de ouders achter het contact en deden ze aangifte. De uitspraak is over twee weken.

Bron: 1Limburg

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto's | Richard van der Steen
Weer een groot succes
13 april 2025 | 20:14
2025_04_13-Dertigste-editie-van-KunstINkijk-op-tweede-paasdag-in-Weert
Maandag 21 april 2025
13 april 2025 | 19:00
Foto: Loeren bij de Boeren
Agrarische sector dichter bij de mensen brengen
13 april 2025 | 15:00
2025_04_13-VC-Fortutas-Jubilarissen-huldiging-3
Het feest was in Hawaiiaanse stijl
13 april 2025 | 13:36

Advertentie