Skip to content

Nieuwe namen Bospop 2016

26 januari 2016 | 10:06

Namen Bospop WeertGitaarvirtuoos Carlos Santana komt dit jaar weer naar Bospop. Dit maakte de organisatie van het muziekevenement vandaag bekend. Maar er zijn zojuist nog meer namen onthuld, zo komen ook de Duitse zangeres Nena, het Zweedse duo Roxette, de Belgische Selah Sue en de Amerikaanse bluesgitarist Walter Trout naar de 36e editie van het festival.

Begin januari kondigde de organisatie al aan dat Kensington en de Kovacs, twee grote namen van eigen bodem, tijdens het festival optreden.

De kaartverkoop start zaterdag 30 januari om 10.00 uur via www.ticketmaster.nl en 0900 – 300 1250 (60 cpm).

Lees meer over Bospop 2016 op de speciale dossierpagina Bospop.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Grote-brand-bij-agrarisch-bedrijf-in-Haler
Er komt veel rook vrij
9 april 2025 | 11:06
ZPC-Nederweert-promoveert-naar-A-klasse
Laatste competitiewedstrijd voor het wedstrijdteam
9 april 2025 | 11:00
Snelweg-A2-Nederweert verkeer
Van 14 tot en met 18 april
9 april 2025 | 10:00
Cultuurweek-Schutterij-St-Odilia-Ospeldijk-16
Weerter Schuttersbond Eendracht Maakt Macht
9 april 2025 | 8:04

Advertentie