Skip to content

100 vaten drugsafval gevonden

13 mei 2017 | 11:12

Wandelaars hebben zaterdagmorgen ruim 100 vaten met vermoedelijk drugsafval gevonden in een bosgebied bij Aan de Grave in Heythuysen.

De vaten zijn aan de zijkant van een zandweg in het bos gedumpt. Bij het dumpen zijn geen vaten beschadigd en dus is er geen direct gevaar voor de omgeving. De politie heeft een onderzoek ingesteld en een gespecialiseerd bedrijf gaat in opdracht van de gemeente Leudal de vaten opruimen.

Getuigen
De politie zoekt eventuele getuigen die in de nacht van vrijdag op zaterdag is verdachts gezien hebben. Heb je iets gezien, hoe klein ook, neem dan contact op met de politie via 0900-8844 of Meld Misdaad Anoniem 0800-7000.

Advertentie

1 Reactie

  1. Van mij mogen ze het tuig dat dergelijke dumpingen steeds doet en de gemeenschap (dus “ons allen” met de kosten opzadeld jaren achter de tralies opbergen; maar de softe rechters en ovj’s denken daar natuurlijk weer anders over


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_03_27-Das-doodgereden-op-Liskesweg-in-Nederweert-Schoor
Er wordt veel te hard wordt gereden
27 maart 2025 | 13:10
Foto: Depositphotos ArturVerkhovetskiy
Zondag 30 maart
27 maart 2025 | 13:00
20250327_Ernstig-ongeval-op-Roermondseweg-in-Weert_7
Slachtoffer meegenomen door traumahelikopter
27 maart 2025 | 12:43
2025_03_27-Goede-Doelen-Week-in-de-kern-van-Nederweert
Stichting Nederweert Collecteert
27 maart 2025 | 11:00

Advertentie