Skip to content

Someren annuleert kermissen

29 augustus 2020 | 12:00

De kermissen in Lierop en Someren kunnen dit jaar vanwege de coronacrisis niet doorgaan. De gemeente Someren heeft gekeken naar ervaringen van andere kermissen en advies gevraagd aan onder andere de Veiligheidsregio.

Afgelast

Dit leert ons dat we de kermissen niet volgens de richtlijnen van het RIVM kunnen houden. Ook niet op alternatieve locaties zonder horeca,” aldus de gemeente Someren.
Dus voor nu is dit de beste keuze. Maar geloof ons, het was een hele lastige Wij hopen dat jullie dit besluit begrijpen En dat jullie samen met ons duimen dat wij 2021 wél weer van onze kermissen mogen genieten!

De kermis van Lierop tussen vrijdag 18 tot en met maandag 21 september plaatsvinden. De kermis van Someren tussen vrijdag 25 tot en met dinsdag 29 september.

Foto: Gemeente Someren

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Activiteiten-gezocht-in-Week-voor-de-Gezonde-Jeugd
Heb jij een leuk idee voor deze week?
9 april 2025 | 20:00
Pasen-Ons-Boerenerf
Lekker genieten tijdens Pasen
9 april 2025 | 17:30
2025_04_09-Bosbrand-Strubben-Roggel-1
De situatie was snel onder controle
9 april 2025 | 16:17
Rommelroute-Nederweert-21-04-2024-07
Bekijk hier de aangemelde deelnemers
9 april 2025 | 16:00

Advertentie