Skip to content

Zomervastelaovendj op de Schrank in Doospel

23 juni 2021 | 13:50

De Jong Vlikke gaan in samenwerking met basisschool de Schrank toch een beetje carnaval vieren.

Op vrijdagmidddag 16 juli zullen de Jong Vlikke 2021 worden uitgeroepen op de “Bonte Wichter Middig”. Deze zal plaatsvinden op de Schrank en zal worden ingevuld door de leerlingen en leerkrachten van de groepen 5 t/m 8 en de commissie van de Jong Vlikke.

Zomervastelaovendj

Op donderdag 22 juli staat de traditionele “Schrankendag” in het teken van de vastelaovendj. Alle leerlingen van de Schrank mogen dan verkleed naar school komen. Uiteraard zullen de Jong Vlikke in vol ornaat aanwezig zijn op deze dag. Kortom een tweetal activiteiten waar de kinderen erg naar uitkijken. En wie weet volgt er nog meer……….

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_03_26-Bosserhof-Nederweert
elke eerste zondag van de maand
26 maart 2025 | 10:00
Foto's | Johan Horst
Kinjer-OLS dit jaar op vrijdag
26 maart 2025 | 8:39
Foto | iama_sing - depositphotos.com
Doe je gezellig mee
26 maart 2025 | 7:30
2025_01_31 Merefestival Het tentfeest voor iedereen, scoor nu je Early Bird ticket2
75-jarig jubileumjaar Merefeldia
25 maart 2025 | 19:56

Advertentie