Skip to content

Politie onderzoekt inbraak in bedrijf Wilhelminasingel Weert

13 september 2024 | 11:11
PhotographerFromAmsterdam – depositphotos.com

De politie heeft een onderzoek opgestart na een inbraak in een bedrijf aan de Wilhelminasingel in Weert. De inbraak vond plaatsen tussen donderdag 21.30 uur en vrijdag 07.30 uur ter hoogte van het RICK.

Inbraak

Er is een burgernetactie opgestart. De politie hoopt zo getuigen te vinden. Het signalement van de verdachte(n) is onbekend. De vluchtroute gaat via het Raphaelpad richting de WIlhelminasingel.

Mogelijk hebben de inbrekers zich toegang verschaft tot het pand via bouwsteigers op het Raphaelpad. Zo zijn ze naar het dak geklommen en via de goot overgeklommen naar het dakraam. Deze is namelijk opengebroken.

Heb jij iets verdachts gezien? Neem dan contact op met de politie. Dat kan via 0900-8844.

Advertentie

1 Reactie


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | Irene van Wel Fotogafie
Ervaringen, zorgen en gedachtes delen
25 april 2025 | 20:00
2025_04_25-Rouwadvertentie-Wim-Luiten-6
Arléne Uitvaart
25 april 2025 | 19:00
Rouwadvertentie-Thieu-op-Heij-2
Arléne Uitvaart
25 april 2025 | 17:00
2025_04_25-Ongeval-snelweg-A2-Weert-2
Niemand raakte gewond
25 april 2025 | 16:53

Advertentie