Skip to content

Prins Finn en Prinses Guusje van De Tweesprong

14 februari 2025 | 16:07

Op vrijdagmorgen 14 februari om 11.00 uur werd het schoolprinsenpaar van basisschool de Tweesprong bekend gemaakt.

Basisschool de Tweesprong

De werkgroep Vastelaovund-j had een poppenkast bedacht. Karel de kikker en Betsy de big hebben overal gezocht naar het nieuwe viertal. Uiteindelijk werd er een prinsenpop gevonden. Deze pop kon vertellen wie de prinses, adjudant en vorstin zijn. Gelukkig kon de prinses vertellen wie er dit jaar als prins aan haar zijde zal staan tijdens de Vastelaovund-j op de Tweesprong. Ook hebben de dansmarietjes nog een mooi optreden verzorgd.

De Tweesprong: “Graag stellen wij het prinsenpaar van basisschool de Tweesprong aan jullie voor. Hier zijn ze dan, onze hoogheden: Prins Finn en Prinses Guusje. Zij regeren de komende 2 weken over onze basisschool, geassisteerd door hun adjudant Jurre en vorstin Saar.

Zij regeren onder het motto: ‘Effe neet voetballe of fluite, met dees daag zeen vae neet te stuite!’

Direct na de bekendmaking hebben de leerlingen van groep 1 t/m 8 een klein feestje gevierd in de Reigershorst. “Wij wensen hen een prinselijke regeertijd op basisschool De Tweesprong”, aldus team en oudervereniging van basisschool de Tweesprong.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_04_10-Man-belandt-met-fiets-in-de-Zuid-Willemsvaart-Weert-4
Volgens eigen zeggen verloor hij de controle….
11 april 2025 | 0:11
Foto | depositphotos.com – studioM
Feestelijke 4-gangen Paasbrunch
10 april 2025 | 17:06

Advertentie

Prins-Finn-en-Prinses-Guusje-van-De-Tweesprong-2
Prins-Finn-en-Prinses-Guusje-van-De-Tweesprong-2