Skip to content

Oud Limburgs Schuttersfeest OLS 2025 in Heythuysen

13 maart 2025 | 9:03

Het Oud Limburgs Schuttersfeest (OLS) is hét volksfeest van Limburg: een jaarlijks festijn waarbij zo’n 150 schutterijen uit Belgisch en Nederlands Limburg samenkomen.

OLS 2025

Dit feest heeft zowel in België als in Nederland de status van nationaal immaterieel cultureel erfgoed. Het OLS trekt jaarlijks tienduizenden bezoekers en is echt een beleving om mee te maken.

Het Oud Limburgs Schuttersfeest (OLS) wordt in 2025 in Heythuysen gehouden. Winnaar in 2024 was Sint Nicolaas Heythuysen.

De strijd om D’n Um wordt gestreden op zondag 6 juli. Zaterdag 12 juli staat in het teken van de zinderende finale, het kavelen, de ontknoping van het OLS 2025 in Heythuysen!

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_03_13-Online-bijeenkomsten-voor-mantelzorgers
Meld je aan
14 maart 2025 | 20:00
2025_03_14-Aanhouding-Nederweert-1
Opgepakt in zijn woning
14 maart 2025 | 16:16
Rouwadvertentie-Toos-Ekers-Claessen-1
Van Deursen Uitvaartverzorging
14 maart 2025 | 16:00

Advertentie