Tijdens Lopen voor Hoop op vrijdag 17 mei is er een bijzondere aanvulling op het programma: carnavalsartiest John Tana treedt die avond op. Het optreden begint om 19.00 uur.
John Tana
Speciaal optreden voor het goede doel
John Tana is bij veel mensen bekend vanwege zijn carnavalsrepertoire. Voor Lopen voor Hoop past hij zijn optreden speciaal aan. Hij steunt het initiatief van harte, mede omdat zijn tante Lilly al jarenlang als fondsenwerver betrokken is bij het evenement. Bezoekers kunnen zich alvast voorbereiden op bekende nummers als ‘Avec Plaisier’, ‘Sjans in Visé’ en ‘Allein’.
Uitgebreid entertainmentprogramma
Gedurende de hele dag is er een uitgebreid entertainmentprogramma op het terrein aan de Maaslandlaan in Weert. Meer informatie hierover is te vinden op de website van Lopen voor Hoop. Daarnaast vindt op donderdag 3 april een informatieavond plaats bij PSW, Park aan de Bron (ingang via de achterzijde, Maaslandlaan). Tijdens deze avond wordt het programma gepresenteerd en is er ruimte voor vragen van deelnemers en teams.
Lopen voor Hoop is een 12 uur durend wandelevenement waarbij geld wordt ingezameld voor het Kankeronderzoekfonds Limburg en het Toon Hermans Huis Weert. Aanmelden en meer informatie via de website www.lopenvoorhoop.nl
Er zijn nog geen reacties geplaatst