Op vrijdag 4 april wordt er een filmavond georganiseerd door buurt Boeket. Op de toneelopvoeringen in het verleden hebben veel “Artiesten” van Boeket hun talent getoond!
Filmavond Boeket
Hier zijn nu aparte films van gemaakt door Jo Coolen. Deze films (periode 1985-2000) roepen veel herinneringen op, waarbij gezegd zal worden: og jao.. Met veel ouderen van toen (die inmiddels overleden zijn) en de jeugd van toen (die nu zelf kinderen hebben die zo oud zijn zoals zij toen zelf waren). Het is zeer de moeite waard om te komen kijken. De bewoners van Boeket uit die tijd zijn welkom. Dus zegt het voort, ..zegt het voort. Entree gratis.
Laat even weten als je erbij bent via mail buurtboeket@gmail.com.
Om 19:30 uur is iedereen uitgenodigd bij Le-Winne.
2 Reacties
De bewoners van Boeket uit die tijd zijn welkom. Jammer als je niet uit deze buurt komt, gemiste kans.
Vrij normaal dat de mensen uit die buurt en uit die tijd worden aangespoord. Voor jou is het dan wachten tot jouw buurt zoiets organiseert.