Donderdagavond rond 23.20 uur is een man met zijn fiets, ter hoogte van de Stadsbrug in Weert, in de Zuid-Willemsvaart beland.
Man in Zuid-Willemsvaart Weert
Volgens eigen zeggen verloor hij de controle tijdens het fietsen, doordat er een flinke kuil naast het fietspad zat. Hierdoor raakte hij uit balans en kwam hij in het water terecht.
Jongeren schieten te hulp
Een groep jongens die iets verderop aan het vissen was, hoorde de man en snelde direct toe om te helpen. Ondanks hun inzet lukte het niet om de man op het droge te krijgen. Een van hen waarschuwde daarop de hulpdiensten. De politie arriveerde snel en wist samen met de jongens de man uit het water te halen.
Onderzoek en begeleiding naar huis
Het ambulancepersoneel onderzocht de man ter plaatse. Na een stevig gesprek met de politie en de hulpverleners is hij, onder begeleiding van het ambulancepersoneel, naar huis gebracht.






3 Reacties
Hij zal toch wel wat borreltjes hebben gedronken waarom anders een stevig gesprek? Gat in de weg of in zijn hoofd een gaatje?
Goed gedaan jongens
Weert kan trots op jullie zijn
Dat lees je niet vaak, een grappig verhaal uit dat trieste Weert.