Skip to content

Politie onderzoekt woninginbraak in Serviliusstraat in Weert

24 februari 2025 | 9:13

De politie onderzoekt een woninginbraak in de Serviliusstraat in Weert. Heb je iets gezien of gehoord? Jouw informatie kan de politie helpen!

Burgernet

De inbraak is gepleegd op zondag 23 februari 2025 tussen 14:00 uur en 19:00 uur in de Serviliusstraat te Weert.

Hebben jij of een van je huisgenoten:

  • Een persoon of personen gezien die zich mogelijk vreemd gedroegen en/of voldoen aan het signalement?
  • Verdachte voertuigen (auto’s, bromfietsen) gezien in de straat of in de omgeving?
  • Informatie/gegevens van andere getuigen die dit delict hebben gezien/gehoord?
  • Camerabeelden, foto’s en/of overige informatie die belangrijk kunnen zijn voor het onderzoek?

Als je iets is opgevallen waarvan je vermoedt dat dit te maken heeft met deze woninginbraak, neem dan direct contact op met de politie via 0900-8844. Alle informatie is welkom, ook details waarvan je misschien denkt dat ze niet belangrijk zijn! Registratienummer: 2025030000.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_04_02-JobXperience-Midden-Limburg
Leren doe je niet alleen in een klaslokaal
2 april 2025 | 11:07
Fotowand-Merefeldia7
‘Meerfeld’ en ‘Marvilde’
2 april 2025 | 9:00
2025_04_01-April-bruist-van-creativiteit-bij-RICK
Zin om iets nieuws te leren
2 april 2025 | 8:00

Advertentie